ÖZDER Yönetimi Yurtdışında Uluslararası 2 Büyük Eğitim Fuarına Katılarak İncelemelerde Bulundu!

Özel Öğretim Derneği yöneticilerimizden Genel Başkan Ahmet AKÇA ve Genel Başkan Yardımcısı Ömer GÜNAYDIN İngiltere (Bett Show London) ve Almanya (Spielwarenmesse)’da düzenlenen eğitim fuarlarına katılarak incelemelerde bulundular.  

BETT SHOW EXCEL – LONDRA

Yaklaşık 120 ülkeden 35 bini aşkın ziyaretçisiyle dünyanın en büyük eğitim teknolojileri fuarı olarak görülen Bett Show; Eğitim ve teknolojiyi buluşturan Avrupa’nın en büyük fuarı olarak bilinmektedir. BETT Show 2016 her yıl olduğu gibi bu yıl da Londra’da düzenlendi. Dünyaca ünlü firmaların stantlarının yer aldığı büyük fuar alanı, eğitim teknolojileri ile ilgili alanında uzman kişilerin konuşmaları, seminerler, çalıştaylar ve panellerden oluşmaktadır.

Microsoft gibi dünyanın önde gelen şirketi ve www.edtechnology.co.uk gibi bazı medya unsurlarının organizasyon ortağı olduğu 2016 Bett Show, 20-23 Ocak tarihleri arasında Londra’da gerçekleşti.

SPİELWARENMESSE – NÜRNBERG

Ünlü markalar, yeni kurulmuş özgün şirketler, büyük zincirlerin alıcıları, bağımsız bayiler ve birçok basın mensubunun katıldığı uluslararası oyuncak fuarı Spielwarenmesse; “Oynayarak öğrenme ve eğitime yardımcı materyalleri” içeren bir fuardır. 60’ı aşkın ülkeden 2.700’den fazla katılımcıyı 120’yi aşkın ülkeden 70.000’den fazla ziyaretçiyle buluşturan bir fuardır.

0 cevaplar

Cevap bırakın

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir