Türkiye Geneli YGS Deneme Sınavımıza İlişkin Duyurular !

Sevgili Öğrencilerimiz ve Değerli Yöneticilerimiz, Türkiye Geneli YGS Deneme sınavımız başarılı bir şekilde yurt genelinde uygulanmıştır. Sınavla ilgili aşağıdaki duyuru ve açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz.

– Sınav Cevap Anahtarı 10 Ocak 2016 Pazar akşamı web sitemizden yayınlanacaktır.

– Sınav sonuçlarının 16 Ocak 2016 tarihinde açıklanması planlanmaktadır.

– Sınav sonuçlarının açıklanmasında gecikme yaşanmaması için sınavı uygulayan kurumlarımızın optik formlarını kırışmayacak şekilde paketleyerek en geç 11 Ocak 2016 Pazartesi Günü kargoya vermeleri önemle rica olunur. 13 Ocak Çarşamba gününden sonra tarafımıza ulaşan optik formlar dikkate alınmayacaktır.

– Optik formlarının gönderileceği adres, Sınav değerlendirme merkezi olan “Alınteri Bulvarı, No:27 Ostim, Yenimahalle / Ankara” adresine gönderilmeli, farklı bir adrese gönderilmemelidir.

– Sınav optik formlarına tarafımızca verilen kurum kodu dışında farklı bir kurum kodu giren kurumlarımızın, sonuçların değerlendirilmesinde sorun yaşanmaması için mail yoluyla “Kurum Adı – Girilen Kod Numarası” bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. 

– Önemli durumlarda telefonla ulaşamadığınız takdirde 0533 607 13 20 numaralı cep telefonuna mesaj bırakabilir veya ozelogretim.org.tr@gmail.com mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. En kısa sürede iletişime geçilecektir.

Bilgilerinize,

Özel Öğretim Derneği

0 cevaplar

Cevap bırakın

Yorum yapmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir