Manşet Haberler » Öğretmenlerimize TveK'dan yüzde 25 indirim müjdesi
Öğretmenlerimize TveK
ÖZDER üyesi özel okul öğretmenlerine, TveK Kitap ve Kırtasiye Mağazalarında yapacakları kitap alımlarında yüzde 25 indirim uygulanacak.
 
Özel Öğretim Derneği (ÖZDER) ile kitap ve kırtasiye sektörü perakendecisi Turkuvaz Kitapçılık Anonim Şirketi (TveK) arasında imzalanan protokol uyarınca, derneğimize üye özel okullarda görev yapan öğretmenlere, TveK Kitap Kırtasiye Mağazalarında yapacakları kitap, kırtasiye ve oyuncak alımlarında indirim uygulanacak.
 
Protokol, ÖZDER Genel Başkanı Ahmet AKÇA ve Turkuvaz Kitapçılık Anonim Şirketi Genel Müdürü Manas Özgen tarafından imzalandı.
 
ÖZDER Genel Başkanı Ahmet AKÇA, ÖZDER olarak üye kurumlarımızda çalışan öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sunacak çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek, imzaladıkları protokolle "24 Kasım Öğretmenler Günü" öncesinde tüm öğretmenlerimiz için bir hediye sunduklarını ifade etti.
 
Protokol kapsamında, 2017- 2018 eğitim öğretim yılı boyunca, tüm ÖZDER üyesi özel okul öğretmenlerine, kitapta yüzde 25, diğer ürünlerde yüzde 10 indirim yapılacak.

Bugünkü ziyaretçi sayısı   : 336
Toplam ziyaretçi sayısı     : 819821