ÖZDER Yönetimi Yurtdışında Uluslararası 2 Büyük Eğitim Fuarına Katılarak İncelemelerde Bulundu!

Devamını Oku

Türkiye Geneli 2016 YGS DENEME SINAVI Başarıyla Uygulandı !

Devamını Oku

Özel Öğretim Derneği’ne Üye olan Kurumların sayısı gün geçtikçe artıyor. Son olarak geçtiğimiz hafta;

Devamını Oku

Eğitimde erken çocukluk dönemi temel becerilerin kazanıldığı, yoğun öğrenme faaliyetlerinin yaşandığı, kültürel norm ve kişiliğin teşekkül ettiği, değerlerin filizlendiği hassas bir süreçtir. İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği İGEDER, eğitim basamağındaki bu ilk ve en önemli dönemi insanî, millî ve özgün model arayışları çerçevesinde yeniden değerlendirebilmek amacıyla “Uluslararası Erken Çocukluk Eğitimi Kongresi” düzenlemeyi planlamaktadır.

Devamını Oku

Doğru Cevap Özel Öğretim Kursları Türkiye Genelinde Bulunan 50 Şubesiyle ÖZDER’e Katıldı !

Türkiye Geneli YGS Deneme Sınavımıza İlişkin Duyurular !

Devamını Oku

Geçtiğimiz günlerde Başkent Öğretmen Evi’nde derneğimizin Danışma Kurulu toplantısı, Danışma Kurulu Başkanımız Muzaffer BAYDAR önderliğinde düzenlendi.

Devamını Oku

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ömer Demir, sınav güvenliğinin tam olduğu ve ÖSYM’ye güvenin azalmadığı düşüncesinde. Bu yıl lise öğretmenlerinden de soru alındığını ve bu öğretmenlerin konuyu çevresine söylediği zaman komisyondan çıkarılacağını açıklayan Prof. Dr. Demir, yaklaşık 2 milyon adayın gireceği YGS ve LYS öncesi konuştu.

Devamını Oku

21. Yüzyılda İngilizce Öğretmenlerinin Mesleki Gelişimi 3. İngilizce Öğretimi Çalıştayı ÖZDER Eğitim Komisyonu ve Cambridge University Press katkılarıyla 5-6 Ocak 2019 tarihinde Crown Plaza Ankara’da gerçekleşti.

Milli Eğitim Bakanlığı, Özel Okullarda Görev Yapan Öğretmenlerin Atamasıyla İlgili Valiliklere Yazı Gönderdi !

Devamını Oku